Další masáže

Tyto masáže nabízím pouze při využití staršího dárkového poukazu, případně po osobní domluvě.

Klasická masáž

Nejrozšířenější a nejžádanější masáž u nás, která pomáházbavovat svalové (i psychické) únavy, připravit svalstvo před výkonem a uvolnit po výkonu. Použitím masérských hmatů ve správném uspořádání se docílí požadovaného efektu! Síla i intenzita masáže je individuální. U větší blokace je práce jiná, než u svalové ztuhlosti, nebo jiného projevu. Pomáhá při stresovém vypětí, napomáhá trávicímu systému, stavu kůže, vypnutí pokožky, pracuje na zastaveníči odstranění celulitidy v počátečním stádiu, pomáhá také i lymfě k snadnějšímu toku apod.

Bowenova tlaková masáž

Je velmi příjemná a uvolňující metoda,jejíž učinky jsou zaznamenány na všech úrovních! Přesně určenými "pohyby" (stlačování určitých bodů palci, prsty, dlaněmi, lokty) po celém těle se pracuje jak na psychické a emoční rovině, tak i na rovině fyzické a systémové. Umožňuje čistící (detoxikační) proces a následně samohojivý (léčebný) efekt. Tato cesta je individualní, jelikož každý je jedinečný a vyjímečný!

Touto metodou lze načerpat ztracenou energii, posílit rovnováhu těla i mysli, pocítit a rozpoznat potřeby svého těla k tomu, aby harmonicky a v souladu se svým vnitřním prostředím úspěšně pracovalo s vnějšími negativními vlivy, které na nás působí každý den!!!

Jak jsem se zmínila, tato metoda pracuje celkově, to znamená, že zásobuje tělo potřebnou energií a informacemi, které mozek zpracovává a zasílá do míst, kde je jí zapotřebí! Uvolňuje a odblokovává nejen energetické dráhy, ale i místa akutního i chronického projevu (stavu).

Provádí se přes oblečení,které by mělo být maximálně pohodlné, je vhodná, účinná i bezpečná pro všechny věkové skupiny i pro těhotné ženy: Počet a intenzita doporučených návštev závisí na aktuálním zdravotním stavu klienta.

Kontraindikace: žádná